pondělí 24. srpna 2015

Novinky v aplikaci primaERP


Už je to dávno, co jsme vás naposledy informovali o nových aktualizacích pro primaERP. Teď ale přišel nejvyšší čas odhalit, co jsme pro vás už udělali.

Attendance 


V mobilní aplikaci pro Android jsme udělali několik drobných změn, abyste s ní mohli pracovat rychleji a ještě snadněji. Pilně jsme pracovali na odstraňování chyb, které doprovázejí každou novou aplikaci, a vytvořili pro vás novou funkci umožňující prohlížet měsíční, týdenní, nebo dvoutýdenní výkazy pěkně pohromadě.

Také jsme vytvořili novou roli – uživatel Attendance. Uživatel s touto rolí je oprávněn jenom k zadávání času a prohlížení vlastních výkazů práce. Vytvořené časové záznamy nemůže upravovat ani je mazat. Nemusí se tak starat o nic jiného, než o zaznamenávání svého času v reálném čase. Uživatel s rolí pokročilý uživatel Attendance má zase oprávnění k editaci svých záznamů a správce Attendance může upravovat záznamy všech členů týmu. Pokud máte větší tým, jistě tyto role oceníte.

Time Tracking 


Nyní je v mobilní aplikaci pro Android možné měřit váš čas i podle zákazníka. Mnozí uživatelé zaznamenávají čas jen podle zákazníka nebo činnosti, proto pevně věříme, že vám tato nová funkce používání mobilní aplikace ještě více usnadní.

Dostali jsme od vás také spoustu dotazů ohledně role uživatel Time Trackingu. Abychom zabránili dalším nejasnostem, přidali jsme varování o tom, že uživatel s tímto základním oprávněním může vytvářet jenom soukromé projekty, což znamená, že tyto projekty, ani vztahující se k nim časové záznamy neuvidí nikdo jiný, než tento uživatel. Mějte to prosím na paměti, až budete chtít po zaměstnancích, aby vytvořili projekt pro zaznamenávání času. Měl by to udělat někdo s vyšším oprávněním a následně do daného projektu pozvat další uživatele.

Největší novou funkcí, která se týká obou modulů, je možnost uzamknout časové období. Majitel nebo správce účtu může v Attendance i Time Trackingu vybrat datum a veškeré časové záznamy všech uživatelů, které vznikly před tímto datem, se uzamknou.


To znamená, že nikdo už nebude moct zpětně upravovat ani mazat žádné časové záznamy. Tuto funkci oceníte, pokud máte například na konci měsíce nebo týdne vyúčtovat čas za svůj tým. Můžete svým kolegům jednoduše říct, aby zaznamenávali svůj čas a poslední den v měsíci uzamknout časové období. Díky tomu si můžete být jistí, že máte všechna data a už nikdo nebude moct přidat nebo upravit žádný časový záznam. Tuto funkci můžete zapnout v nastavení pro Time Tracking a Attendance v záložce „Zámek období“.

Billing


V tomto modulu jsme provedli několik drobných úprav, např. pořadí ručně vložených položek je už nyní stejné v aplikaci i v exportovaném souboru PDF. Trochu jsme vylepšili nástěnku, ale tento modul nebyl během posledních několika měsíců prioritou číslo jedna, proto zde nedošlo k příliš velkým změnám.

Obecně pro celý účet primaERP jsme usnadnili proces pozvání nových uživatelů a přiřazování k projektům. Nyní můžete pozvat několik uživatelů najednou a ve stejném okně zvolit, ke kterým modulům jim chcete umožnit přístup, nadefinovat jejich roli v každém z těchto modulů, stejně tak, jako projekty, ke kterým je uživatel přiřazen. Při vytváření projektu můžete přidávat členy individuálně, nebo pozvat všechny uživatele účtu jedním kliknutím. To může opravdu hodně usnadnit práci, obzvlášť pro velký tým.

Jak jistě víte, primaERP podporuje 7 jazyků: angličtinu, španělštinu, němčinu, portugalštinu, ruštinu, češtinu a slovenštinu. A protože jsme se od svých uživatelů dozvěděli, že byste rádi měli primaERP i v dalších jazycích, rozhodli jsme se zpřístupnit naše překlady pro uživatelskou komunitu a poprosit vás o pomoc s překladem aplikace do dalších jazyků. Momentálně naši uživatelé překládají aplikaci do francouzštiny, dánštiny, italštiny a polštiny. Pokud nám chcete pomoct s překladem aplikace pro tyto (nebo i další) jazyky, kontaktujte nás prosím na support@primaerp.com

Upozorňujeme vás však, že uživatelská podpora pro tyto jazyky bude dostupná jenom v angličtině.


Tak co na to říkáte? Líbí se vám nové funkce? Stále vám chybí něco důležitého? Dejte nám vědět! Jako vždy se těšíme na vaše ohlasy!

Žádné komentáře:

Okomentovat